Знайди розв'язки (корені) рівнянь. 51:3 + m= 60×4k-3×90 = 573 - 207(6+а) × 8 = 432 + 208420 - 2 х

= 160 : 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Половникова Анастасия.

Ответ:

1.

51/3+м=240

240 (3+м) = 51

3+м=51/240

3+м=17/80

м=17/80-3

м=-2 63/80.

2.

к-3×90=573-207

к-270=366

к=366+270

к=636.

проверка :

636-3×90=573-207

636-270=366

366=366.

3.

(6+а)*8=432+208

48+8а=640

8а=640-48

8а=592

а=592/8=74

а=74.

4.

420-2х=160/4

420-2х=40

-2х=40-420

-2х=-380

х=-380/-2

х=190.

Пошаговое объяснение: