Обери варіант, у якому вирази мають однакові значення, якщо х = 7. * 18 – х і 9 + х 42 : х і 54 :

9 8 · х і 15 + 34

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

У другому варіанті вирази мають однакові значення

Пошаговое объяснение:

1) 18 - 7 i 9 + 7

2) \frac{42}{7} i \frac{54}{9}

3) 8*7 i 15 + 35

1. 18-7 = 11 i 9+7 = 16

2. \frac{42}{7} = 6 i \frac{54}{9} = 6

3. 8*7 = 56 i 15 + 34 = 49