За формулою х=8а-2(3(а-15,6)+0,1а знайдіть значення х, якщо а=30.


Ответы на вопрос

Отвечает Gnatyuk Daniil.

8a-2(3(a-15,6)+0,1a= 8a-2(3a-46,8)+0,1a= 8a-6a+93,6+0,1a= 2,1a+93,6

x=2,1×30+93,6

x= 156,6