За день у кіоску продали 4 пачки зошитів по 100 штук у пачці. п'ята частина зошитів було у лінійку

а решта у клітинку. скільки продали зошитів у клітинку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

Продали 320 зошитів у клітинку

Покрокове пояснення:

4*100=400 (шт.) - всього зошитів

400/5 = 80 (шт.) - 1/5 зошитів - зошитів у лінійку

400 - 80 = 320 (шт.) - клітинка