Транспортирдің көмегінсіз бұрыштардың өлшемін анықта.50oss1) z d =2) 2b =3) 2 a =​


Ответы на вопрос

Отвечает Саломатина Настя.

Ответ:1)30+40=70

2)50+10=60

3)20+30=50

Пошаговое объяснение: