Завдання 3 (15 балів) Розв’яжіть рівняння x^2 -16 = 0. А) 4 ; Б)- 4; В) -4;4 ; Г) 2. Завдання 4 (15

балів) Яке з наведених рівнянь є лінійним ? А) x^2=7x ; Б) -5x= -1/3 ; В) x+7= x^2 ; Г) 5/x-7=4

Ответы на вопрос

Отвечает Рябоконь Мария.

Ответ:

3) В; 4) Б

Пошаговое объяснение:

3) x^2 -16 = 0

x^2= 16

x= ± 4

Відповідь: В

4) Лінійне рівняння має вигляд: x= b/a

Відповідь: Б