1.Задача Барвінок за перший день подорожі пройшов 16 км, за другий -у 2 рази більше, ніж за

перший, а третього дня – на 12 км менше, ніж другого дня. Скільки кілометрів подолав Барвінок за три дні? 2. Знайти значення виразу

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Аня.

Ответ: 68 км

Пошаговое объяснение:

16+16*2+(16*2-12)=68 км

ИЛИ ТАК

1. 16*2=32 км - прошел за 2 день

2. 32-12=20 км прошел за 3 день

3. 16+32+20=68 км - прошел за 3 дня

Ответ: 68 км