Продавець мав продати 18троянд з яких були червоного кольорускільки було червоних троянд​


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Ваня.

18 \times  \frac{2}{3}  = 6 \times 2 = 12 роз – красного цвета.

Ответ: 12 роз красного цвета.