Бір бағандағы сандардың жазылуында не о] сіндір. Өзің осындай мысалдар бағанын құрас2 + 6 = 812 +

622 + 632 + 642 + 68 - 6 = 218 - 628 - 638 - 648 - 6егі түсіндірмеге қара. Ережені айт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Севергин Рома.
12+6=18
22+6=28
32+6=38
42+6=48
18-6=12
28-6=22
38-6=32
48-6=42