тик торт бурышынын узындыгы a см, ени одан 3есе кем. Тик торт бурышынын периметрин табындар мундагы

a= 18. Пж даю 10баллов! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Никита.

Ответ:

в=18÷3=6

р=(18+6)×2=48