ЗА Есептеулердің орындалуын түсіндір. 40 700 40 7 000 7 - 100 7 - 1 000 280 2


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

40=20+20

700=350+350

40=10+10+10+10

7000=1000+1000+1000+1000+1000+1000+1000

7=3+3+1

1000=500+500

280=140+140

2=1+1