7 —8 =?—24 =35—?=49—? Калай айтындаршы математика 5Сынып Такырып: Бос орындарга тиісті сандарды

кой пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Коля.

Ответ:

8+24=?=32,

35-8=?=27,

49-8=?=41

Пошаговое объяснение: