4. Қыскармайтын бөлшек түрінде жазыныза)105/147b)60/1075​


Ответы на вопрос

Отвечает Биркун Иван.

Ответ:1) 5

7

2) 12

209

Пошаговое объяснение: 1)105÷21=5

147÷21=7

2)60÷5=12

1075÷5=209