Трьом покупцям від сувою відрізали по 9м тканини, після чого в ньому залишилося 27м. Скілки метрів

тканини буля в сувої?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Егор.

9*3=27 м - відрізали трьом покупцям

27+27=54 м - було у сувої

Отвечает Попова Анастасия.

9*3=27М-ВІДРІЗАЛІ ТРЬОМ ПОКУПЦЯМ

27+27=54 М-БУЛО В СУВОЇ