Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5 3/1 дм, а довжина більша в 1 1/8 разу, причому

довжина в 3 1/4 разу менша за висоту. Знайдіть об'єм паралелепіпеда. З одного міста одночасно в протилежних напрямках вирушили два автомобілі. Швидкість одного з них 82 1/5 км/год, а другого 87 3/10 км/год. Якою буде відстань між автомобілями через 2 2/3 години після початку руху? Прошу будь ласка відповісти, не терміново, хочу перевірити чи правильно зробив. Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Petrova Masha.

Ответ:Если ширина равна 5 3/1,то это 8 дециметров

Длина равна

8•1 1/8=8•9/8=9 дециметров

Высота равна

9•3 1/4=9•13/4=117/4=29,25

Об»ем параллелепипеда

8•9•29,25=2106 дециметров в кубе

Задание 2

Пришлось все перевести в неправильные дроби,а потом узнать какое расстояние поедет каждый автомобиль за определенное время

411/5•8/3=3288/15=219,2 км

873/10•8/3=6984/30=232,8 км

232,8-219,2=13,6 км

Расстояние между двумя автомобилями будет 13,6 километров

Пошаговое объяснение: