2(у+5)-14=26 2у+10-14=262у-4=262у=30у=15осының тексерілуін кім біледі айтыңдаршы пж баллл берем​


Ответы на вопрос

Отвечает Шугуров Кирилл.

Ответ:

2(15+5)-14=26

2*20-14=26

40-14=26

26=26

Пошаговое объяснение:

2(15+5)-14=26

2*20-14=26

40-14=26

26=26