Щоб зварити 4 порції манної каші, узяли 220 г манних крупів, 960 г молока та 50 г цукру. Скільки

грамів кожного із цих продуктів потрібно взяти, щоб зварити 18 порцій калгі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Настюша.

Ответ:

18 порций в 4,5 раза больше 4 порций

значит все ингридиенты надо увеличить в 4,5 раза

220 * 4,5 = 990 г манной крупы

960 * 4,5 = 4320 г молока (4 кг 320 г)

50 * 4,5 = 225 г сахара

Пошаговое объяснение: