3 Есепте және дұрыстығын тексер.548 100 : 90326 840 : 404 200 - 7032 100 - 303 260 - 30012 300 -

80127 800 : 200196 000 : 700праверкои столбик дам 10балв​

Ответы на вопрос

Отвечает Chris Angelina.

Ответ:

548100:90=6090

326840:40=8171

4200-70=4130

32100-30=32070

3260-300=2960

12300-80=12220

127800:200=369

196000:700=280

Пошаговое объяснение: