швидкість автомобиля становить 75 км/год а швидкість мотоцикла 34 км/год яка відстань буде між ними

через 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Филипова Камилла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Рух навздогін

Оскільки швидкість автомобіля більша ніж швидкість мотоцикла , то

відстань між ними буде дорівнювати різниці у швидкостях .

1) Швидкість віддалення автомобіля складає

75 - 34 = 41 км /год , тобто відстань між ними збільшується на 41 км  кожну годину

2) Знайдемо яка відстань буде між ними через 3 години

41 * 3 = 123 км

Або :

75 * 3 = 225км проїде автомобіль

34 * 3 = 102 км проїде мотоцикл

225- 102 = 123 км буде відстань між ними