Знайдіть ділене, якщо дільник дорівнює 9, неповна частка - 5, остача - 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Бакытбек Ержан.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

х- ділене; 9-дільник, 5- частка, 3- остача.

х÷9=5(3)

х=(9*5)+3

х=48