Пшеницею засіяли 39% поля, площа якого становить 200 га. Скільки гектарів землі засіяли пшеницею?

-/1 баллов81 га78 га75 га72 га​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатова Юлия.

Складемо пропорцію, де х - буде га землі засіяні пшеницею

х га — 39%

200 га — 100%

x =  \frac{200 \times 39}{100}

х =78 га землі засіяли пшеницею

Отвечает Рубцова Маргарита.

Ответ:

ответ 78га 200÷100(%)=2×39=78