знайдіть периметр і площу прямокутника одна із сторін якого має довжину 45см а друга сторона у 5

разів менша за першу (помогите)​

Ответы на вопрос

Отвечает Борозняк Макс.

Ответ:

Р=100 см   S=225 см/2

Пошаговое объяснение:

Одна сторона 45 см,знаходимо другу 45:5=9.Периметр=сумма всiх сторiн.Р=а+а+в+в; Р=45+45+5+5=100 см.  Площа =одна сторона помножити на другу.S=а*в;S=45*5=225 см/2