об'єм прямокутного паралелепіпеда 4000 м кубичных,а два його виміри 20 м и 400см. знайди суму

довжын усих ребнр

Ответы на вопрос

Отвечает Стратулат Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює:

V=a*b*c звідси знайдемо третій вимір

c=V/ab= 4000/(20 * 4) = 50 м

Знайдемо суму довжин усіх ребер

4 *(20+50+4)= 296 м