Знайдіть відсоток вмісту солі у розчині якщо 350 г розчину містяться 144 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Шабельникова Валерия.

Пропорция: 350 г раствора - 100%

                      144 г соли - х%

х = 144 · 100 : 350 = 1440/35 = 288/7 = 41 1/7 ≈ 41,% - процентное содержание соли в растворе.

Ответ: 41 целая 1/7 ≈ 41%.