6. Дерев'яний брусок має форму прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5 см, 20 см і 30

см.Знайдіть об'єм бруска.кто зделает дам 5 звоздачек і пазначу как лутшій ответ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчаренко Ольга.

Ответ:

3000см³

Пошаговое объяснение:

V=abc

V=5×20×30=3000см³

Отвечает Хандучко Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 * 20 * 30 = 3000 см³