Велосипедист проїхав за день 84 км. До обіду він був у дорозі 3 години, а після обіду — 2 години,

рухаючись зі швидкістю 15 км/год. З якою швидкістю їхав велосипедист до обіду

Ответы на вопрос

Отвечает Митюшкин Никита.

Відповідь:1) 15•2=30(км)- проїхав велосипедист після обіду.

2) 84-30=54(км)- проїхав велосипедист до обіду.

3) 54:3=18(км/год.)

Відповідь:18 км/год їхав велосипедист до обіду.

Покрокове пояснення: