У супермаркеті діє акція–при покупці 2 однакових тортів на другий надається знижка 40%.Скільки

коштує один торт,якщо за 2 торти з урахуванням знижки заплатили 80 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

Ответ:40/2 =20

80/20=40

40-20=20

20/2=5

Пошаговое объяснение:

Можт осылай