5² + (7 - 3)³математика 5 клас ​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Влад.

Ответ:

25+(21-3)=25+18=43

Болды осындай деп ойлаймын

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

5²+(7-3)³=89

Пошаговое объяснение:

1)7-3=4

2)4³=4×4×4=64

3)5²=5×5=25

4)25+64=89