3. Үлгі бойынша орында. 20 : 2 = 20 + 20 = 402 . 20 = 406. 33. 635 . 22 . 3542 .22 . 429. 22 . 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Звегинцева Екатерина.

Ответ:6×3=6+6+6=18

3×6=18

35×2=35+35=70

2×35=70

42×2=42+42=84

2×42=84

9×2=9+9=18

2×9=18

Пошаговое объяснение: