Із двух сіл одночасно назустріч один одному вийшли 2 пішохода і зустрілися через 3 години.Відстань

між селами дорівнює 27 км.Швидкість одного пішохода - 4 км/год.Знайди швидкість іншого пішохода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Semchuk Lilia.

Ответ:

5 км/год)- швидкіть іншого пішохода

Пошаговое объяснение:

1)27:3=9 (км/год) - швидкість зближення;

2)9-4=5 (км/год) - швидкіть іншого пішохода