Знайти кути прямокутного трикутника якщо выдомо що вони выдносяться як 5 до 7


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Дмитрий.

Ответ:

90; 52,5; 37,5

Пошаговое объяснение:

У прямокутного трикутника один кут 90 градусів. Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180, тому 180-90=90 - сума двох інших кутів.

Тому:

5x+7x=90

12x=90

x=7,5

5*7,5=37,5

7*7,5=52,5

Відповідь: Кути трикутника: 90°; 52,5°; 37,5°.