Обчисліть зручним способом. 1. 5,6 × 0,4 × 2,5=2. 0,125 × 9,87 × 80=3. 7,12 × 0,35 +7,12=4. 1,2 ×

52,6 - 52,2 ×1,2=будь ласка розв'яжіть терміново потрібно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимчик Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5,6*0,4*2,5=(0,4*2,5)*5,6=1*5,6=5,6

2) 0,125 * 9,87* 80 =(0,125*80)*9,87 =10*9,87= 9,87

3).............

4)1,2*52,6-52,2*1,2=1,2*(52,6-52,2)=1,2*0,4 =0,48