Спростити вираз і знайти його значення 3,49 у + 4,51 у + 2,3 при у = 0,09


Ответы на вопрос

Отвечает Теренченко Виктория.

Ответ:

при у = 0,09

3,49 у + 4,51 у + 2,3=8у+2,3=(8*0,09)+2,3=0,72+2,3=3,02

Пошаговое объяснение: