II. Виконай у робочому зошиті. 1. Розв'яжи рівняння. а) 6 – х = 3. (-8 + 3х); В) 0,4 . (7 – 5а) =

-2 + 0,4а;

Ответы на вопрос

Отвечает Крутько Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 6 – х = 3. (-8 + 3х);

6-x= -24 + 9x

-9x-x=-24 - 6

-10x=-30

x=3

В) 0,4 . (7 – 5а) = -2 + 0,4а;

2.8- 2a= -2 + 0.4a

-0.4a-2a=-2-2.8

-2.4a=-4.8

a=2