7. У літрову банку вміщується 5 склянок соку. За обідом випили 8 склянок, і в банці залишилися 12

скля-нок. Скільки літрів соку було в банці до обіду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

1) 12+8=20 (кол-во стаканов до того как выпили)

2) 20/5=4 (банки/литров)

Возможно неправильно, я думала логически а не математически

Отвечает Куликова Кристина.

Ответ:

1,7 літра

Пошаговое объяснение:

таков ответ

вон он сверху