З двох міст одночасно , відстань між якими 594 км вирушили назустріч один одному два автомобілі.

Швидкість одного з них на 5 км/год більшавід швидкості іншого. Через В6 години вони зустрілися. Знайдіть з якоюшвидкістю їхав швидший автомобіль,​

Ответы на вопрос

Отвечает Данченко Роман.

Ответ: 52 км/ год

Пошаговое объяснение: Нехай швидкість першого автомобіля буде х км/год, тоді швидкість другого буде (х+5) км/год. Відомо, що вони зустрілися через 6 год, а відстань між містами 594 км. Маємо рівняння. 6х+6(х+5)=594

12х+30=594

12х=564

х=47

Отже швидкість швидшого автомобіля буде 47+5=52 км/год