У першому ящику в 3 рази більше яблук, ніж у другому. Скільки яблук у першому ящику, якщо в ньому

на 40 яблук більше, ніж у другому? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Болдарь Алина.

Відповідь:

3x-x=40

2x=40

x=20

1)3*20=60

2)x=20

3)60-20=40