У школі 1020 учнів. Серед них 55% дівчаток. Скільки хлопців у школі? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО, СРАЗУ ДАМ

10 БАЛЛОВ!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Стас.

Ответ:

459

Пошаговое объяснение:

55%=0,55

1)1020× 0,55= 561

2)1020 - 561 =459(у) хлопців

Отвечает Дунаева Юля.

Ответ:

Хлопців 459

Пошаговое объяснение:

55% дівчаток, тоді хлопців 45% (100% - 55% = 45%).

Нехай кількість хлопців x,тоді складемо пропорцію:

1020 - 100%

x -  45%

x = \frac{1020 * 45}{100} = 459