З ринку принесли 20 кавунів. 4- важили по 2,8 кг, 6-по 2,3 кг,2- по 2,4 кг,а решта по 2,3

кг.Обчислити середню масу кавунів.

Ответы на вопрос

Отвечает Каптан Игорь.

Ответ:

2,41

Пошаговое объяснение:

1)4*2,8=11,2(кг)-вага кавунів

2)6*2,3=13,8(кг)-вага кавунів

3)2*2,4=4,8(кг)-вага кавунів

4)20-( 4+6+2)=8( шт)- кількість кавунів по 2,3

5)2,3*8=18,4(кг)-вага кавунів

6)(11,2+13,8+4,8+18,4)=2,41( кг)