. Перед світлофором стояло 7 білих автівок, стільки ж чорних, а червоних на 8 менше, ніж білих і

чорних разом. Скільки червоних автівок стояло перед світлофором?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аухатбай Индира.

Ответ:

6 автівок

Пошаговое объяснение:

1) 7+7=14(авт) - чорних і білих разом

2) 14-8=6(авт) - червоних

Відповідь: 6 червоних автівок стояло перед світлофором.