Тетянка мала 10 грн. Вона купила 3 зошити по 2 грн.кожен і кілька олівців по 1 грн. Яку найбільшу

кількість олівці могла купити Тетянка?

Ответы на вопрос

Отвечает Флорова Елизавета.

Ответ: Тетяна могла купити 4 олівця

Пошаговое объяснение:

1) 3*2=6(грн)- витратила на зошити

2) 10-6=4(грн)- залишок на олівці

3)4:1=4(шт)- купила олівців