1. Один фермер постачав молоко на молокозавод протягом 67 днів, а другий - протягом 51 дня,

порівну кожного дня.Щодня вони здавали однакову кількість молока. Другийфермер здав на 944 л молока менше, ніж перший. Скількилітрів молока здав кожний фермер?Потрібно Умову і Дії​

Ответы на вопрос

Отвечает Леончик Таня.

Пошаговое объяснение:

1)67-51=16 на стільки днів другий фермер здавав молоко менше

2)944:16=59 (л) молока здавали кожного дня

3)67×59=3953 (л) здав перший фермер

4)51×59=3009 (л) здав другий фермер