Першого дня продали 0,2 частини всього товару,а другого0,5 решти.залишилося 1,5 т.Скільки було

товару?розписати по діях

Ответы на вопрос

Отвечает Красилич Арина.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

0.2 + 0.5 = 0.7

1 - 0.7 = 0.3

1.5 ÷ 0.3 = 5

5 × 1 = 5