Помогите В акваріумі у Сашка 35% усіх рибок—це гупії,їх у нього 7 штук. Скільки рибок в Акваріумі у

Сашка

Ответы на вопрос

Отвечает Логина Мария.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

7 гупій - 35%

1% = 7/35 = 0,2

0.2*100 =20