Які з пар чисел є розв'язком рівняння з двома змінними 2х+7у=20? а)х=4;у=3.б)х=3;у=2.в)х=-1;у=4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Ответ:

б) х=3 ; у=2

Пошаговое объяснение:

2х+7у=20

(3;2)→2*3+7*2=6+14=20. Верно.