точка М належить відрізку КР, МК=9см, відрізок РМ на 18 см довший відрізка Мк. знайдіть довжину

ввідрізкаКР

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаев Маркел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

отрезок КР  точка М на отрезке

КМ= 9 см,   МР = 9+18 = 27 см

тогда весь КР = 9+27 = 36 см