Визнач коефіцієнти рівняння 3х + 1 = х – 6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

У мене вийшло -7/2

Пошаговое объяснение:

1) 3х + 1 = х – 6.​

2)3х-х=-6-1 ( переносимо відомі в одну сторону, невідомі в іншу знаки при переносі змінюються )

3) 2х=-7

4) х=-7/2

Отвечает Ковальський Артем.

Ответ:x=3,5

Пошаговое объяснение:

3x+1=x-6

2x=7

x=7÷2

x=3,5