Помогите с предметом "Логика" Вопрос:В каком цифровыми числе квадрат цифры десятков равна

утроенной сумме цифр сотен и единиц ///////////////////////////////////////////////////////////// У якому трицифровому числі квадрат цифри десятків дорівнює потроєній сумі цифр сотень та одиниць

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Миша.

Ответ:

132

сотні: 1

десятки: 3

одиниці: 2

сума сотень і одиниць: 1+2=3

потроїмо її, тобто помножимо на 3

3×3=9

квадрат цифри десятків це добуток двох однакових чисел

В таблиці множення (чи таблиці квадратів) 3×3=9

вийшло що квадрат цифри десятків рівний потроєній сумі цифр сотень і одиниць

(1+2)×3={3}^{2}

значить шукане число буде 132