учні за трі дні зібрали 480 кг макулатури.першого дня вони 3/8усєї макулатури,а другого

2/5решти.скілки клаграмів макулатури зібрали третього дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Абу.

Пошаговое объяснение:

1)

480 \times  \frac{3}{8}  = 60 \times 3 = 180 (кг) -зібрали першого дня

2) 480-180=300 (кг) - залишилось зібрати

3)

300 \times  \frac{2}{5}  = 60 \times 2 = 120 (кг) - зібрали другого дня

4) 300-120=180 (кг) зібрали третього дня