6°. Перший відрізок у 4 рази довший, ніж другий. Яка довжина другого відрізка, якщо він на 15 см

ко-ротший, ніж перший?-​

Ответы на вопрос

Отвечает Керимов Ильяс.

Відповідь:

5см

Покрокове пояснення:

Другий - х см; перший - 4х см. За умовою:

4х-х=15

3х=15

Х=15:3

Х=5 см другий відрвзок

4х=4*5=20 см перший відрізок

Отвечает Петров Антон.

Ответ:

Довжина другого відрізка становить 5см

Пошаговое объяснение:

Перший відрізок у 4 рази довший, ніж другий.  Довжина другого відрізка, коротше на 15 см ніж першого.

Отже щоб з'ясувати довжину другого відрізка ділимо 15/3

15/3=5

Потім множимо 5*4 що з'ясувати довжину першого відрізка

5*4=20

Відповідь: Довжина другого відрізка становить 5см